49. Almanya’dan gönüllü iade alınan Münih Başkonsolosluğumuza teslim edilen sikkeler (4 adet) (2007)
49. Almanya’dan gönüllü iade alınan Münih Başkonsolosluğumuza teslim edilen sikkeler (4 adet) (2007)
![](/Resim/33432,ydisi44jpg.png?0)
Almanya’da bir Türk vatandaşı ile Sieglinde JOHN isimli Alman vatandaşı Ülkemiz kökenli 4 adet sikkeyi Münih Başkonsolosluğumuza teslim etmiştir. Eserler 25.09 2007 tarihinde Genel Müdürlüğümüz uzmanları tarafından Dışişleri Bakanlığı’ndan teslim alınarak, Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesine teslim edilmiştir.